Idealne miejsce

Astral

Warszawa
Komfortowe pokoje
Domowe posiłki
Tanie noclegi pod Warszawą

wybierz 

Astral w Raszynie

Obiekt zlokalizowany jest w Raszynie, blisko Warszawy, to doskonałe miejsce na nocleg, dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i niskie ceny. Zaledwie kilkanaście minut drogi samochodem dzieli naszych Gości od takich atrakcji jak: Stare Miasto, Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Pałac w Wilanowie czy Centrum Nauki Kopernik.

komfortowe noclegi

i sala konferencyjna niedaleko

lotniska im. Chopina w Warszawie

Za skorzystaniem z noclegu u nas przemawia wiele zalet: duża sala konferencyjna, bliskość lotniska Warszawa-Okęcie, położenie w okolicach Warszawy, a także komfortowe pokoje. To wszystko sprawia, że Astral jest idealnym miejscem noclegowym w Raszynie dla każdego, kto przyjeżdża do stolicy w interesach czy też celach turystycznych.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy wygodne pokoje: jedno, dwu, trzy i czteroosobowe. Ich wnętrze zostało urządzone ze smakiem, co gwarantuje zarówno przyjemny pobyt, jak i nocleg pod Warszawą w komfortowych warunkach.

Ponadto zapewniamy Gościom możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu, parkingu, kawy oraz herbaty.

Dysponujemy przestronną salą, wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny, który pozwala na organizację każdej konferencji.

Jeśli szukasz wygodnego, a zarazem taniego noclegu pod Warszawą,

Astral jest wymarzonym miejscem!

Adres

Al. Krakowska 20 B
05-090 Raszyn

Telefon
+ 48 694 402 208
+48 (22) 716-32-70
E-mail

astral@astralrooms.pl

numer konta

27 1240 1095 1111 0010 6995 1609